Czym się zajmujemy?

Nasza kancelaria prowadzi sprawy z zakresu obsługi podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, w tym przede wszystkim w:

- sporządzaniu i opiniowaniu umów, porozumień i  innych pism w sprawach gospodarczych i transakcjach handlowych;

- przygotowywaniu pozwów, wniosków oraz innych pism procesowych oraz reprezentacją stron w toku postępowań cywilnych, karnych, administracyjnych, egzekucyjnych i rejestrowych;

- rozpoczynaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, przekształceniach  podmiotów i spółek prawa handlowego;

- bieżącą obsługą prawną, w tym również z zakresu prawa pracy;

- sporządzaniem wniosków i prowadzeniem spraw z zakresu upadłości konsumenckiej.

 

Ponadto od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem spraw z zakresu prawa medycznego, w tym przede wszystkim w zakresie odpowiedzialności cywilnej podmiotów leczniczych i odszkodowawczych.

Mamy również duże doświadczenie na polu prowadzenia negocjacji w sprawach cywilnych i gospodarczych, w tym w zakresie sporządzania i negocjowania ugód sądowych i pozasądowych.

 

W naszej codziennej praktyce prowadzimy również sprawy z zakresu:

- prawa karnego (w tym w szczególności związane z wypadkami drogowymi);

- prawa cywilnego i rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku, kwestie związane ze spadkobraniem, zniesieniem współwłasności).

Nasza pomoc obejmuje kompleksowe  prowadzenie sprawy, zarówno na etapie sądowym jak i pozasądowym, na życzenie naszych Klientów korzystamy również z pomocy sprawdzonych biegłych sądowych, rzeczoznawców, tłumaczy, notariuszy, księgowych oraz biegłych rewidentów.

 

 

< powrót